PolskiAngielski
+48 668 197 672
Strona główna » WKŁADY

WKŁADY

Podkategorie

 • WKŁADY BAMBUSOWE

  Jeśli używasz otulacza lub pieluszki kieszonki, pewnie czasami brakuje Ci wkładów. Wkłady bambusowe niebarwione zastąpią jednorazowe pieluszki. Dzięki nim wielorazówka będzie świetnie chłonąć wilgoć, pozwoli Tobie i dziecku na cieszenie się swobodą w dzień oraz na długi sen w nocy. Chłonne, bezpieczne i ekologiczne wkłady 100% bambus niebarwiony od NappiMe polecamy już od pierwszego dnia pieluchowania.

  Materiał, z którego uszyte są wkłady bambusowe jest materiałem naturalnym (100% bambus na osnowie bambusowej). W związku z tym wysnuwanie się nitek po pierwszym lub po kolejnych praniach jest zjawiskiem naturalnym. Takie nitki należy obciąć, nie wolno za nie ciągnąć, ponieważ może to spowodować uszkodzenie struktury tkaniny. Wkłady wzmocnione są dodatkowymi przeszyciami, które zapobiegają pruciu tkaniny.
  Bambus jest materiałem kurczliwym, dlatego też każdy wkład uszyty jest z zapasem kilku centymetrów.
  Wymiary, które zostały podane w opisie produktów, zostały zmierzone po wykurczeniu materiału.


 • WKŁADY KONOPNE

  Szukasz chłonnego i miłego w dotyku wkładu pieluszkowego? W NappiMe szyjemy pieluszki, otulacze, ale i wkłady do pieluszek naszych oraz innych marek. Wygodny w użyciu i ekologiczny wkład konopie + bambus + bawełna bio to produkt, który zapewni dziecku komfort użytkowania wielorazowej pieluszki, a Tobie da gwarancję, że nic co nie powinno, nie wydostanie się z pieluszki.
  Materiał, z którego uszyte są nasze wkłady, jest w 100% naturalny, w związku z tym po praniu ulega wykurczeniu. Podane wymiary mogą różnić się w zależności od partii i materiału.

   


 • TETRA

  Tetra jest naturalną tkaniną bawełnianą, a jej wysoka gramatura zapewnia dużą chłonność. Ma wiele zastosowań, sprawdza się nie tylko jako pieluszka, ale także jako myjka, ręcznik, kocyk, podkład higieniczny czy osłona przeciwsłoneczna.


 • SUCHA PUPA

  Pieluszki wielorazowe sprzyjają odpieluchowaniu dziecka. Dziecko, które czuje wilgoć, szybciej sygnalizuje chęć skorzystania z toalety. Jednak w życiu rodzica są chwile, kiedy nie chce, by maluchowi cokolwiek zakłócało zabawę, sen czy podróż. Dlatego polecamy wkładki sucha pupa NappiMe. Wyjątkowy produkt, który daje uczucie suchości.

Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki
WKŁAD KONOPNY MINI - RÓŻOWY

WKŁAD KONOPNY MINI - RÓŻOWY

13,65 zł
długość - 45 cm
szerokość - 8,5 cm
ilość warstw - 2
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12 Klientów kupiło ten produkt
WKŁAD KONOPNY MINI - ZŁOTY

WKŁAD KONOPNY MINI - ZŁOTY

9,98 zł
długość - 20 cm
szerokość - 8,5 cm
ilość warstw - 2
 
dodaj do porównaniadodaj do schowka
6 Klientów kupiło ten produkt
WKŁAD KONOPY MINI - BRĄZOWY

WKŁAD KONOPY MINI - BRĄZOWY

11,55 zł
długość - 20 cm
szerokość - 8,5 cm
ilość warstw - 3
dodaj do porównaniadodaj do schowka
8 Klientów kupiło ten produkt